Veinipood

Blanc De Blancs Blush Silk Bouquet

110.00 

Väga eriline kingitus!

Prestige Charles Blanc De Blancs on šampanja, mis otsib täiuslikku tasakaalu värskuse, mineraalsuse ja küpsuse vahel. See on peen, puhas, pinev ja särav šampanja.

Kuna Chardonnay on ainulaadne viinamarjasort, mis väärib mainekat esiletõstmist, siis otsustasime pakkuda oma Blanc de Blancs`i elegantses läbipaistvas klaaspudelis, mida kaitseb kinkekarp.

Maitseomadused ja aroom
Prestige Charles Blanc De Blancs on värvuselt kahvatu-kuldkollane. Aroomid on peened ja õrnad, viidates hapukale kommile. Magusate küpsetiste noodid põimuvad delikaatselt valge lillelõhnaga. Maitsed on siidised ja nõtked. Sellele viinamarjasordile on iseloomulikud meeldiv happesus ja mineraalsus.

Toiduvalik
Aperatiivid, mereannid ja koorikloomad, laimikoorega vürtsitatud kala ning eksootilised puuviljad.

Lillekastis on roosakates toonides roos, inkaliilia, satiin, preeriakell, eukalüpt ja sobiv vahematerjal ( pojeng on hooajaline ). Sisaldab korralikku puidust kasti ja puitvilla.
Võimalus valmistada kimp enda soovitud komponentidest.

 Kui tellimus esitada enne 12:00, on võimalik kingitus saata samaks päevaks. Kui tellida hiljem, jõuab kingitus järgmisel päeval. Kingitust on võimalik tellida kulleriga sobivale aadressile( Tallinna piires ) või ise järgi tulemisega.

Category: