Sünnilugu


VinVin veinipood on alguse saanud veiniarmastajatest, kes ühel hetkel otsustasid seda ka teistega jagada. Selle tulemusel hakati kodumaisele turule tooma vähe esindatud suurepäraseid ja eksklusiivseid veine, mis ergutaksid eestlase maitsemeeli ning annaksid edasi klassikalist prantsuse veinimeistrite kvaliteeti. Meil on suur valik veine Prantsusmaa eri piirkondadest näiteks Bordeaux, Alsace, Graves, Haut-Medoc, Margaux, Pauillac, Pomerol, Saint-Estephe. Samuti Itaaliast, Uus-Meremaalt, Hispaaniast ja Portugalist.

Samuti pakume suurepärast valikut Sauternes’I dessertveine, 15 eri veinimõisast. Sealhulgas Chateau La Tour Blanche, Chateau Clos Haut-Peyraguey & Chateau De Fargues.

 

Lai tootevalik


Lisaks veinidele pakume head valikut kanget alkoholi, mis pärineb samuti Prantsumaalt. Kõikidele konjakisõpradele soovitame Lauren Jouffee VSOP Reserve konjakit, mis on väga sujuva ning kergelt magusa iseloomuga. Nimetatud konjakile on kaks maailma parimat sommeljeed Markus Del Monego ja Andreas Larsson andnud 86/100 punkti.

Kõik veinid on VinVini meeskonna poolt isiklikult välja valitud, Bordeaux’ veinimõisates kohapeal järele proovitud ning alles seejärel importimiseks heaks kiidetud. Ainult nii saame olla kindlad, et toode, mida klient ostab, esindab ka tegelikult vastava hinnaklassi parimat Bordeaux’ taset.

Soovid eritellimust?


Ürituste puhul aitame kokku panna sobiva alkoholimenüü, mis vastab kliendi soovidele. Suuremate tellimuste ja küsimuste korral kirjutada e-posti aadressile merliina.valdmann@estvein.ee.Kontaktid

Merliina Valdmann
+372 58802899