Veinipood

Champagne Brut Blanc De Noirs Premier Cru

55.00 

Koosnedes 60% Pinot Noirist ja 40% Meunierist, on see Maison Gardeti lipulaev. Selle ümar tekstuur, mis on korraga nii sisukas kui ka nõtke, muudab selle ideaalseks veiniks aperitiiviks või suupistete kõrvale.
See šampanja hoiab Premier Cru hulgas oma värskust ja elegantsi, mis tuleneb headest varudest. Eriomase, konkreetse määratlusega vein. Gardeti šampanjasarja hinnatud vara ning veinimõisa oskusteabe peegeldus.

Selle cuvée ainulaadsus

See Blanc de Noirs on valmistatud eranditult Premier Cru viinamarjaistandustest pärit viinamarjadest, mida tuntakse oma suurepärase kvaliteedi poolest. Need on pärit ainult Hautvillersi külast.

Küla ja seguvein
Hautvillers on Premier Cru küla, mis asub Epernay lähedal Vallée de la Marne’i kõrgustes, lõunapoolsel küljel. See koht, eelkõige selle klooster, on teadaolevalt šampanja sünnikoht.
Erinevad maatükid kogu külas segatakse, et säilitada järjepidevus ja tasakaal erinevate saakide vahel. See kulgeb küla all jõe lähedal asuvatest viinapuudest kõrgematesse metsaga piirnevatesse kohtadesse.

Omadused

Väljendusrikas, ühtlane aroom. Purustatud viinamarjade ja punaste marjade (maasikas, vaarikas) puuviljalised noodid.

Maitse

Textured; värsked ja hautatud puuviljad (kollased puuviljad ja punased marjad); elujõuline, tugev ja ümar; värske lihviga.

Sobivad toidukooslused

Part kuivatatud ploomidega, foie gras, Iberico sink, pitsa tomati ja pühvlimozzarellaga.

 

Pronksmedal – Aasta Vein 2022!

Category: