Veinipood

Champagne Gardet Byzantine Extra Dry

50.00 

Modernsuse ja traditsioonide peene ühendusena sobib see šampanja suurepäraselt pidulikeks puhkudeks. Byzantine by Gardet on salapärane, julge ja põnev. Selle olemus kehastab unistust ja kujutlusvõimet. See šampanja toob ühises, laia silmaringiga ja pidulikus õhkkonnas kokku kõik mullide armastajad, nii erinevad kui nad ka olla võivad, täpselt nagu kosmopoliitne Bütsantsi impeerium. Samal ajal hoiab see cuvée siiski tugevat ja muutumatut side House`iga, sublimeerides “La Perla” roosi roositeemandiks. Byzantine by Gardet on ühteaegu nii nutikas kui peen. See kutsub esile kõigi tundlikkust ja lähedust, äratades iha.

Maitseomadused ja aroom

Byzantine By Gardet on värvuselt kuldkollane ning rõõmsalt ja elavalt särav.
Aroomid saavad alguse küpsete tsitrusviljade nootidest, mis seejärel muutuvad valgete lillede, virsikute, meloni ja magusate küpsetiste lõhnaks. Maitse on kerge ja värske, näidates rikkalikkust õrnalt värske tsitruselise maitsega. Puuvilja magusust rõhutatakse annusega 15 grammi liitri kohta, mis annab veinile siidise puudutuse. Lõpumaitse on pikk ja värskendav.

Toiduvalik

Byzantine by Gardet on üllatav ning maitsetega mängiv šampanja. Gardet soovis luua šampanjat, mis väljendaks end oma armastajate tujude järgi. Selle valmistamisprotsess oli mõeldud maitsete täiustamiseks. Sobivad nii värsked puuviljad, tsitrusviljade koor kui ka aromaatsed ürdid – võimalusi on lõputult. Täpsema inspiratsiooni leidmiseks tutvuge degusteerimisjuhendiga “Byzantine by Gardet, tasting ideas”.

 

SKU: CGB Category: