fbpx

Püsitellimus

Kuumaitse Juuni 2020

Saadame Sulle iga kuu valiku eksklusiivseid veine

Pakett 1- Kuninglik pühapäev 59€ Les Jardins De La Tour Blanche Sauvignon 2018 - Aroomis on tunda tsitrusvilju, nagu sidrun ja bergamott, samuti ka mustsõstraseid noote. Samuti on esindatud greibi puudutusega sidruni aroom, mille tõttu on veinil kõrge aroomide püsivus. Maitselt täidlane ja värskendav. Les Jardins De La Tour Blanche Red 2015 - Aroomis on tunda punaste puuviljade, krõbeda leiva ning röstitud mandlite peent lõhna. Aroomide püsivus on märkimisväärne. Maitsepalett võrgutab küpsete punaste puuviljanootide, vanilje puudutuse ning vürtsika lõpunoodiga. Château de Parenchère Red 2016 - Tegemist on rikkaliku ja mahlase veiniga. Esile tulevad punaste ja mustade viljade aroomid ning maitse. Küpsete marjade noodid toovad sisse happelisust, samal ajal kui tanniinid on pehmed ja siidised. Château de la Gardine Rasteau 2011 - Veetlev, veidi suitsune puuviljane aroom. Maitses tulevad esile hõrgud puuviljad, punane sõstar, kirss. Elegantsed, aga võimsad tanniinid moodustavad koos puuviljase maitsega kauni harmoonilise terviku
Pakett 2- Eksklusiivne nädalalõpp 54€ Lola Mola Sangria 100cl - 100% Tempranillo viinamarjast, lisatud tsitrusemahlu. Ilusa kirsipunase värvusega. Tsitrusekoore, rosina, kaneeli ja muskaadi puudutused. Meeldiv, pehme, värskendav - just see, mida suvel vajad! Chateau De Lugey Rouge 2016 - Ilusa granaatpunase värvusega vein. On tunda ploomi ja muraka aroome. Vein on ümar, puuviljane, sametiste tanniinidega. Chateau Haut Boilon AOP Blaye Cotes de Bordeaux Blanc 2012 - Veinis on tunda eksootilisi noote. Maitse on puuviljane ja ümar. Château de Parenchère Red 2016 - Tegemist on rikkaliku ja mahlase veiniga. Esile tulevad punaste ja mustade viljade aroomid ning maitse. Küpsete marjade noodid toovad sisse happelisust, samal ajal kui tanniinid on pehmed ja siidised.

Püsitellimus

Kuidas saada igaks nädalalõpuks uus vein?

Püsitellimuse soovi korral tuleb võtta meiega ühendust näiteks e-maili teel (info@estvein.ee) ning oma soovist teada anda. Hetkel on valikus kaks paketti. Soovi korral saame ka spetsiaalselt Teie soovide järgi paketi kokku panna (näiteks ainult punased veinid).

1Millal jõuab tellimus?

Tellimus (neli veinipudelit) jõuab Teieni iga kuu alguses, hiljemalt 5. kuupäevaks.

Kui alustate uue püsitellimusega, siis pärast 10ndat kuupäeva tehtud tellimused edastame alatest järgnevast kuust

2Kuidas loobuda tellimusest?

Kui soovite püsitellimusest loobuda, siis palume sellest meile teada anda 10 päeva enne uue kuu algust e-posti info@estvein.ee või telefoni teel (+372) 682 5628.

3Kas paketti saab vahetada?

Jah, paketti on võimalik vahetada. Sellest palume meile teada anda 10 päeva enne uue kuu algust.

4Millal tuleb välja järgmine pakett?

Järgmine pakett tuleb välja kuu kolmanda nädala alguses.