fbpx

Püsitellimus

Kuumaitse November 2019

Saadame Sulle iga kuu valiku eksklusiivseid veine

Pakett 1- Kuninglik pühapäev 59€ Domaine Jacky Marteau Touraine Sauvignon - Tsitruste ja troopiliste puuviljade noodid. Pehme, rikkalik ja elegantne. Château Darzac Reserve Rouge 2013 - Tasakaalus tanniinidega, elav ja värske punane vein. Esile tulevad punaste viljade ning mustsõstra noodid. Château Sénéjac 2006-Hea struktuuriga punane vein, esile tulevad naha, tubaka röstitud noodid ja mustsõstar. Gomez Cruzado Reserva 2009- Rioja veinile omaselt on Gomez Cruzado Reserva tõeliselt jõuline, elegantne ja hea struktuuriga vein. Temas tulevad esile küpsed puuviljad, lagrits, nahk.

Telli pakett
Helista meile (+372) 682 5628

Pakett 2- Eksklusiivne nädalalõpp 54€ Tenuta Buon Tempo Rosso di Montalcino 2013 - Kirsside ning maalähedaste vürtsikate punaste viljade aroomid ja maitse, mis jäävad kauaks püsima. Baron de Boutisse 2012- Tasakaalustatud maitsega, hea tanniinisisaldusega vein, kus tulevad esile mustad puuviljad ja vürtsid. HOLA Cava Brut - Intensiivsed ja värsked valgete viljade aroomid (roheline õun, tsitrused, viinamarjad). Harmooniline, kompleksne. Domaine du Vatican 2009 - Värske, tasakaalustatud maitsega puuviljane vein. Robert Parkeri hinnang 90/100

Telli pakett
Helista meile (+372) 682 5628

Püsitellimus

Kuidas saada igaks nädalalõpuks uus vein?

Püsitellimuse soovi korral tuleb võtta meiega ühendust näiteks e-maili teel (info@estvein.ee) ning oma soovist teada anda. Hetkel on valikus kaks paketti. Soovi korral saame ka spetsiaalselt Teie soovide järgi paketi kokku panna (näiteks ainult punased veinid).

1Millal jõuab tellimus?

Tellimus (neli veinipudelit) jõuab Teieni iga kuu alguses, hiljemalt 5. kuupäevaks.

Kui alustate uue püsitellimusega, siis pärast 10ndat kuupäeva tehtud tellimused edastame alatest järgnevast kuust

2Kuidas loobuda tellimusest?

Kui soovite püsitellimusest loobuda, siis palume sellest meile teada anda 10 päeva enne uue kuu algust e-posti info@estvein.ee või telefoni teel (+372) 682 5628.

3Kas paketti saab vahetada?

Jah, paketti on võimalik vahetada. Sellest palume meile teada anda 10 päeva enne uue kuu algust.

4Millal tuleb välja järgmine pakett?

Järgmine pakett tuleb välja kuu kolmanda nädala alguses.