fbpx

Püsitellimus

Kuumaitse Mai

Saadame Sulle iga kuu valiku eksklusiivseid veine

Pakett 1- Kuninglik pühapäev 59€ Château Tour Sieujean 2008 - Hea struktuuriga, elegantne ja kompleksne vein. Esile tulevad seedripuu, vürtside ning tubaka aroomid, millele lisanduvad mustsõstra ja tamme noodid. Château Darzac Reserve Rouge 2013 - Tasakaalus tanniinidega, elav ja värske punane vein. Esile tulevad punaste viljade ning mustsõstra noodid. Château Damase 2011 - Pehme, puuviljane punane vein, mis on ideaalne toidu kõrvale. Esile tulevad ploom, punane sõstar, maasikas, vanill. Château de Parenchère Blanc 2012 - Veinis on tunda intensiivsed valgete puuviljade ja tsitruste aroomid. Maitse on värske ja küps, lõpeb kergelt mesise tooniga.

Telli pakett
Helista meile (+372) 682 5628

Pakett 2- Eksklusiivne nädalalõpp 54€ Château de Parenchère Bordeaux Clairet 2013 - Värske, puuviljase maitsega ning kauni erkpunase värvusega clairet. Peetakse üheks parimaks Bordeaux’ roosadest veinidest selles hinnaklassis. Château de Parenchère Blanc 2012 - Veinis on tunda intensiivsed valgete puuviljade ja tsitruste aroomid. Maitse on värske ja küps, lõpeb kergelt mesise tooniga. Château de Parenchère Red 2008 - Veinis tulevad esile mustade ja punaste viljade (mustsõstra, ploomi, kirsi) ning tamme aroomid. Maitse on küps ning puuviljasuse ja tanniinisisalduse vahel on tasakaal, tunda on lagritsa järelmaitset. Château Haut Saint Martin 2012 - Värske, elavalt happeline ning hea potentsiaaliga vein. Esile tulevad mustad viljad – mustsõstar, ploom.

Telli pakett
Helista meile (+372) 682 5628

Püsitellimus

Kuidas saada igaks nädalalõpuks uus vein?

Püsitellimuse soovi korral tuleb võtta meiega ühendust näiteks e-maili teel (info@estvein.ee) ning oma soovist teada anda. Hetkel on valikus kaks paketti. Soovi korral saame ka spetsiaalselt Teie soovide järgi paketi kokku panna (näiteks ainult punased veinid).

1Millal jõuab tellimus?

Tellimus (neli veinipudelit) jõuab Teieni iga kuu alguses, hiljemalt 5. kuupäevaks.

Kui alustate uue püsitellimusega, siis pärast 10ndat kuupäeva tehtud tellimused edastame alatest järgnevast kuust

2Kuidas loobuda tellimusest?

Kui soovite püsitellimusest loobuda, siis palume sellest meile teada anda 10 päeva enne uue kuu algust e-posti info@estvein.ee või telefoni teel (+372) 682 5628.

3Kas paketti saab vahetada?

Jah, paketti on võimalik vahetada. Sellest palume meile teada anda 10 päeva enne uue kuu algust.

4Millal tuleb välja järgmine pakett?

Järgmine pakett tuleb välja kuu kolmanda nädala alguses.