fbpx

Püsitellimus

Kuumaitse Mai

Saadame Sulle iga kuu valiku eksklusiivseid veine

Pakett 1- Kuninglik pühapäev 59€ Château de Parenchère Bordeaux Clairet 2017 - Värske, puuviljase maitsega ning kauni erkpunase värvusega clairet. Peetakse üheks parimaks Bordeaux’ roosadest veinidest selles hinnaklassis. Baron de Rouillac 2009 - Rafineeritud vein, milles tulevad esile vaarikas, kirss ja põldmurakas magusate vürtsiste nootidega. Veinis on siidised tanniinid. Château Darzac Reserve Rouge 2013 - Tasakaalus tanniinidega, elav ja värske punane vein. Esile tulevad punaste viljade ning mustsõstra noodid. Château Recougne 2009 - Dünaamiline ja hea struktuuriga vein. Punaste viljade aroomi kõrval tulevad maitses esile lagritsa, põldmarja ja mustsõstra noodid. Veinil on hea laagerdumispotentsiaal.

Telli pakett
Helista meile (+372) 682 5628

Pakett 2- Eksklusiivne nädalalõpp 54€ HOLA Cava Brut Pink - Ekspressiivsed maasika, põldmuraka ja punase sõstra aroomid. Vürtside ja tsitruste noodid. Värske, elegantne ja puuviljane. Château de la Gardine Rasteau 2011 - Veetlev, veidi suitsune puuviljane aroom. Maitses tulevad esile hõrgud puuviljad, punane sõstar, kirss. Elegantsed, aga võimsad tanniinid moodustavad koos puuviljase maitsega kauni harmoonilise terviku. Château de Parenchère Blanc 2017 - Veinis on tunda intensiivsed valgete puuviljade ja tsitruste aroomid. Maitse on värske ja küps, lõpeb kergelt mesise tooniga. Domaine Jacky Marteau Touraine Sauvignon - Tsitruste ja troopiliste puuviljade noodid. Pehme, rikkalik ja elegantne.

Telli pakett
Helista meile (+372) 682 5628

Püsitellimus

Kuidas saada igaks nädalalõpuks uus vein?

Püsitellimuse soovi korral tuleb võtta meiega ühendust näiteks e-maili teel (info@estvein.ee) ning oma soovist teada anda. Hetkel on valikus kaks paketti. Soovi korral saame ka spetsiaalselt Teie soovide järgi paketi kokku panna (näiteks ainult punased veinid).

1Millal jõuab tellimus?

Tellimus (neli veinipudelit) jõuab Teieni iga kuu alguses, hiljemalt 5. kuupäevaks.

Kui alustate uue püsitellimusega, siis pärast 10ndat kuupäeva tehtud tellimused edastame alatest järgnevast kuust

2Kuidas loobuda tellimusest?

Kui soovite püsitellimusest loobuda, siis palume sellest meile teada anda 10 päeva enne uue kuu algust e-posti info@estvein.ee või telefoni teel (+372) 682 5628.

3Kas paketti saab vahetada?

Jah, paketti on võimalik vahetada. Sellest palume meile teada anda 10 päeva enne uue kuu algust.

4Millal tuleb välja järgmine pakett?

Järgmine pakett tuleb välja kuu kolmanda nädala alguses.