fbpx

Püsitellimus

Kuumaitse Juuni 2020

Saadame Sulle iga kuu valiku eksklusiivseid veine

Pakett 1- Kuninglik pühapäev 59€ Château dAgassac 2009 -Elegantne, klassikaline vein, milles tulevad esile mustsõstra aroom ja maitse vürtsikate nootidega. Vein on puuviljane, värske ja mahlakas. Château de Parenchère Blanc 2017- Veinis on tunda intensiivsed valgete puuviljade ja tsitruste aroomid. Maitse on värske ja küps, lõpeb kergelt mesise tooniga. Château Recougne Carmenere 2012- Bordeauxs võrdlemisi unikaalne Carmenerei viinamari. Magusad vürtside ja pipra aroomid, sügavad puuviljanoodid. Velvetine, ümar ja puuviljane. Peened tanniinid. Château de Parenchère Red 2016 - Tegemist on rikkaliku ja mahlase veiniga. Esile tulevad punaste ja mustade viljade aroomid ning maitse. Küpsete marjade noodid toovad sisse happelisust, samal ajal kui tanniinid on pehmed ja siidised.
Pakett 2- Eksklusiivne nädalalõpp 54€ Château dAgassac 2009 -Elegantne, klassikaline vein, milles tulevad esile mustsõstra aroom ja maitse vürtsikate nootidega. Vein on puuviljane, värske ja mahlakas. Milhade Sauvignon Blanc Atlantique 2018 Chateau Haut Roudier AOP Bordeaux Rouge 2016 Cidre P'tit Fausset Brut

Püsitellimus

Kuidas saada igaks nädalalõpuks uus vein?

Püsitellimuse soovi korral tuleb võtta meiega ühendust näiteks e-maili teel (info@estvein.ee) ning oma soovist teada anda. Hetkel on valikus kaks paketti. Soovi korral saame ka spetsiaalselt Teie soovide järgi paketi kokku panna (näiteks ainult punased veinid).

1Millal jõuab tellimus?

Tellimus (neli veinipudelit) jõuab Teieni iga kuu alguses, hiljemalt 5. kuupäevaks.

Kui alustate uue püsitellimusega, siis pärast 10ndat kuupäeva tehtud tellimused edastame alatest järgnevast kuust

2Kuidas loobuda tellimusest?

Kui soovite püsitellimusest loobuda, siis palume sellest meile teada anda 10 päeva enne uue kuu algust e-posti info@estvein.ee või telefoni teel (+372) 682 5628.

3Kas paketti saab vahetada?

Jah, paketti on võimalik vahetada. Sellest palume meile teada anda 10 päeva enne uue kuu algust.

4Millal tuleb välja järgmine pakett?

Järgmine pakett tuleb välja kuu kolmanda nädala alguses.